1400/02/13 13:00

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران: افزایش ۸۰ درصدی ورود مرغ زنده به استان تهران

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران: افزایش ۸۰ درصدی ورود مرغ زنده به استان تهران
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از افزایش حداقل ۸۰ درصدی ورود مرغ زنده به استان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری مودگان-ایوب فصاحت رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با اعلام این خبر اظهار کرد: استان تهران، بخشی از نیاز مصرف روزانه مرغ خود را تولید می‌کند و بقیه مرغ مصرفی این استان از استان‌های شمالی نظیر گلستان، مازندران و گیلان و استان‌های هم‌جوار ازجمله قزوین تامین می‌شود .

وی بابیان این‌که به‌طور روزانه بیش از 1400 تن مرغ گرم در میادین تهران عرضه می‌شود، افزود: برای تامین نیاز استان، ورودی مرغ زنده به تهران حداقل ۸۰ تا ۱۰۰ درصد افزایش‌یافته است .

فصاحت ادامه داد: با توجه به تدابیری که وزیر جهاد کشاورزی به‌عنوان فرمانده قرارگاه ساماندهی گوشت مرغ اندیشیده، باعث شده بار بسیار مطلوبی به میدان بهمن و میادین دیگر سطح شهر تهران وارد شود که باعث تعادل بخشی در بازار شده است .

وی با تاکید بر این‌که هیچ مشکلی در تامین و توزیع گوشت مرغ نداریم، افزود: از بازرسی اداره صنعت، معدن و تجارت استان تهران تقاضای نظارت دقیق‌تر در هفته آتی را داریم تا از ورود دلالان و سودجویان جلوگیری شود .

فصاحت تاکید کرد: از اسفندماه سال گذشته، ناظران جهاد کشاورزی نیز در کنار ناظران فنی و بهداشتی و دامپزشکان، در همه کشتارگاه‌های دام و طیور برای نظارت هر چه بیشتر، مستقر هستند .

 

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها :