اخبار
1400/07/28 12:55

انتقال 42 فرایند تعاون روستایی به سامانه شفافیت

انتقال 42 فرایند تعاون روستایی به سامانه شفافیت
مدیر مرکز ارتباطات، امور مجلس و استان‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران گفت: 42 فرایند در سازمان مرکزی تعاون روستایی وجود دارد که بنا است در راستای شفاف‌سازی به سامانه شفافیت منتقل شود .

به گزارش پایگاه خبری مودگان-علیرضا جاوید عربشاهی مدیر مرکز ارتباطات، امور مجلس و استان‌ها در جمع خبرنگاران گفت: 42 فرایند در سازمان مرکزی تعاون روستایی وجود دارد که بنا است در راستای شفاف‌سازی به سامانه شفافیت منتقل شود.

 وی ادامه داد: در حکم وزیر جهاد کشاورزی برای مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران بحث توسعه تعاونی‌ها مطرح‌شده که باید برای توسعه کیفی با استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان ازجمله بسته‌بندی، برندینگ استفاده کنیم.

مدیر مرکز ارتباطات، امور مجلس و استان‌های سازمان مرکزی تعاون روستایی با اشاره به اینکه با آمدن ویروس کووید 19 بسیاری از کسب‌وکارها الکترونیکی شده است، گفت: در این رابطه ما نیز می‌توانیم خیلی از مراکز فروش را الکترونیکی کنیم.

وی با اشاره به مشکلات خرید دیرهنگام محصولات توسط تعاون مرکزی روستایی درگذشته، گفت: تهیه تقویم کشاورزی و راه‌اندازی آن توسط تعاون مرکز روستایی می‌تواند به این مهم کمک کند.

به گفته وی، با اجرای تقویم کشاورزی بی‌برنامگی‌ها در خریدهای تضمینی کاهش می‌یابد.

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به راه‌اندازی سامانه سوت‍زنی در سازمان تعاون روستایی اشاره کرد و گفت: این سامانه می‌تواند با اعلام تخلفات در بخش‌های مختلف به ما کمک کند تا ضمن اطلاع از مشکل به وجود آمده با آن مقابله کرده و مسئله را حل کنیم.

خبرنگار:داود غیاثوند

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها :