1398/05/22 14:37

تولید داروهای جدید از ترکیب انواع میوه‌ها

تولید داروهای جدید از ترکیب انواع میوه‌ها

یک گروه تحقیقاتی پزشکی در استرالیا اخیراً کشف کرده‌اند که می‌توان از ترکیب انواع میوه و سبزیجات تازه، داروهای درمانی را تولید کرد که برای انسان بسیار مفید بوده و به هیچ‌وجه عوارض جانبی ندارند. این گروه اعلام کرده‌اند هر یک از میوه‌ها دارای یک خواص درمانی هستند و یک خاصیت منحصر به‌فردی دارند.

به گزارش پایگاه خبری مودگان- اگر تمامی این خواص ثبت شوند، آنگاه مجموعه کاملی از تقویت کننده‌ها و درمانگرهای مغذی به دست می آید که می توان از آن‌ها دارو تولید کرد. اگر این خواص در شرایط درستی با یکدیگر ترکیب شوند، داروهای مختلفی حاصل می‌آیند که هر کدام برای درمان بیماری‌های مختلف مفید خواهند بود.

از ترکیب چند مدل میوه و تعدادی سبزیجات می توان داروهای درمانی مفیدی را تولید کرد که هم مدت درمان را کاهش می دهند و هم سلامت بیمار را به‌طور کامل تضمین خواهند کرد. بنابراین با توسعه تولید این داروها می‌توان از پزشکان انتظار داشت که آن‌ها را برای بیماران خود تجویز کنند که هم زمان درمان را کاهش دهد و هم از ایجاد عوارض جانبی برای بدن بکاهند.

این در حالی است که بسیاری از داروهای موجود پس از گذشت چندین سال عوارض جانبی خود را بر روی بدن نشان می‌دهند که این امر چندان مورد رضایت بیماران نخواهد بود. در حالی‌که اکثر این بیماران نمی دانند عوارضی که سال‌های بعد دامان آن‌ها را می‌گیرد، ناشی از مصرف کدام داروها بوده است. بنابراین استفاده از این میوه‌های تازه و سالم بسیار مفید و قابل قبول خواهد بود.

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها :