اقتصاد
1400/03/29 10:00

حضور مردم در انتخابات،‌ لبیک باشکوهی به رهبر انقلاب بود

حضور مردم در انتخابات،‌ لبیک باشکوهی به رهبر انقلاب بود
رئیس‌جمهور در پیامی خطاب به ملت ایران حضور حماسی و کم‌نظیر در انتخابات 1400 را لبیک باشکوهی به رهبر معظم انقلاب و تجلی تجدیدعهد با شهدای والامقام کشور، خواند و تاکید کرد: حضور پرشکوه و دشمن شکن شما ملت هوشیار در این انتخابات موجب پشیمانی و یاس دشمنان و بدخواهان این ملت گردید و بار دیگر حرکت ملت ایران در مسیر تعالی و تدبیر و خردورزی و امید به آینده‌ای روشن را رقم زد .

‌به گزارش پایگاه خبری مودگان، متن پیام حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسن روحانی به این شرح است :

ملت بزرگ و فهیم ایران

حضور حماسی و کم‌نظیر شما ملت شگفتی‌ساز در یکی از رویدادهای بزرگ سیاسی و سرنوشت‌ساز، نمایانگر پیمان نویینی با آرمان‌های بلند امام خمینی(ره) و لبیک باشکوهی به رهبر معظم انقلاب و تجلی تجدیدی عهدی با شهدای والامقامی که روح مطهرشان وحدت‌بخش همیشه تاریخ ملت ایران است .

حضور پرشکوه و دشمن‌شکن شما ملت هوشیار در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، در اوج جنگ روانی دشمنان نه‌تنها مانع حضور گسترده و غرورآفرین شما دریکی از مهم‌ترین عرصه‌های سرنوشت نشد، بلکه موجب پشیمانی و یأس بیشتر دشمنان و بدخواهان این ملت گردید و بار دیگر حرکت ملت ایران در مسیر تعالی و تدبیر و خردورزی و امید به آینده‌ای روشن را رقم زد و نشان داد که این ملت از برنامه‌ها و خواسته‌های ناحق و تحمیلی قدرت‌های سلطه‌گر برای همیشه عبور کرده است و از میدان مبارزه با دشمنان داخلی و خارجی همواره پیروز و سربلند بیرون می‌آید .

اینجانب با تجلیل مجدد از صبر و ایستادگی ملت بزرگ ایران در برابر جنگ اقتصادی و فشارهای ظالمانه دشمنان و همراهی بی‌دریغ آنان با دولت تدبیر و امید، این پیروزی را به آحاد مردم ایران بالاخص منتخب ملت تبریک و تهنیت می‌گویم و برای ایشان در انجام این مسئولیت سنگین آرزوی موفقیت می‌کنم .

بی‌شک این مشارکت پرشور و ستودنی مردم فهیم ایران دریکی از حساس‌ترین مقاطع تاریخی میهن اسلامی، وظیفه منتخب ملت را سنگین‌تر کرده که شایسته است با بهره‌گیری از ظرفیت‌های فراوان کشور بخصوص سرمایه انسانی نخبه و باانگیزه کشور برای تحقق مطالبات مردم، تمام توان خود را به کار گیرد .

امیدوارم دستاورد این حضور حماسی، پیشرفت و آبادانی بیش‌ازپیش میهن اسلامی و عزت و سربلندی ملت بزرگ ایران در عرصه‌های مختلف داخلی و خارجی باشد .

حسن روحانی

رئیس‌جمهوری اسلامی ایران

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
متن :
تصویر :

برچسب ها :